Луцький центр професійно-технічної освіти

Це не протест, а «Хода за свободу»

Spread the love

18 жовтня, учасники євро клубу «Вікно в Європу» взяли участь у всесвітній щорічній акції «Walk for Freedom» (Хода за свободу). Це не протест, це – мовчазна й мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які перебувають у рабстві. Вона була спрямована на підвищення рівня обізнаності населення з проблемами торгівлі людьми, поширення важливої інформації про небезпеку, яку вона становить.

«Хода за свободу» відбулася під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки представництва неурядової громадської організації А21, організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та облдержадміністрації.

Учасники ходи одночасно двома колонами вирушили від Луцького базового медичного коледжу та Луцького педколеджу і зійшлися на Театральному майдані, де взяли участь у флешмобі «ПротиДІЙ торгівлі людьми!», який інформував громадян про існування проблеми «білого рабства», його основні форми та способи залучення, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *