Луцький центр професійно-технічної освіти

«Давайте познайомимось. Я — кравець». Профорієнтація у дитячому садку

Spread the love

Майстер виробничого навчання Світлана Кацай провела своєрідну профорієнтаційну роботу з педагогами Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 з групами компенсуючого типу  м. Луцька, де діти виховуються в групах з вадами зору, з порушенням опорно-рухового апарату та з затримкою психічного розвитку.

Оскільки на  базі нашого закладу діє дослідно-експерементальний майданчик з теми: «Психолого-педагогічний супровід з професійної підготовки учнів з особливими освітніми потребами в ПТНЗ», а у  період старшого дошкільного віку  в дітей розвивається уявлення  про працю людей, професії, з’являються прагнення до трудової діяльності та здатність самостійно ставити мету, тому така форма співпраці є корисною для обох сторін.

Світлана Кацай ознайомила вихователів з професією кравець,  із виготовленням традиційної народної ляльки «Крупянички», з історичними відомостями виконання народних іграшок, з видами традиційної народної ляльки, обговорили значення ляльки в житті дитини.

Сформовані практичні навики роботи з текстильними матеріалами педагоги дошкільного закладу зможуть використати у своїй подальшій професійній діяльності.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *