Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено місячник бібліотеки «Бібліотека – центр творчого розвитку здобувача освіти»

Spread the love

Місячник присвячений ювілейній даті видатного педагога В. Сухомлинського.

Бібліотекарем підготовлено та оформлено:

  • інформаційний бюлетень «Учитель, герой і поет».
  • книжкову виставку літератури: «В.О. Сухомлинський – людина з великою душею і талантом вчителя».

Проведено педагогічну конференцію на тему: «Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського»

Проведено флешмоб з використанням висловів В. Сухомлинського: «Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний».

Катерина Поварчук долучилась до конкурсу «Дари осені», який проходив в закладі під гаслом: «Україна моя, в тебе щедра земля»  оформивши  книжково-ілюстративну виставку «Затишне чаювання осіннього вечора» .

Цікавими заходами у плані розвитку творчих здібностей, проведений день бібліотворчості на тему: «Осінь пензлика взяла».

На засіданні вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» бібліотекар долучилась до обговорення актуальної теми «Сучасна жінки: творимо новий портрет». Із цікавістю і захопленням, працюючи у групах, будували вежу досягнень сучасної жінки, аналізували можливості успішних досягнень та причини  невдач у житті сучасної молодої людини.

Учасники освітнього процесу закладу переглянули виставку Олени Медведєвої під назвою «Креативна книга», що експонувалась Волинського краєзнавчого музею, де ознайомились із незвичайними вишитими книгами, та прийняли участь у майстер – класі із вишивки літературного твору.

Проведено екологічний марафон на тему: «Дивовижний світ рідної природи», в ході якого здобувачі освіти  змагались, демонструючи свої знання, про природу нашого краю, рівень знань з охорони навколишнього середовища, переглядали красиві краєвиди, які самі  спостерігали, готували творчі роботи із осінніх квітів і  листя  — демонстрували  присутнім свої вироби.

На закінчення місячника у закладі проведена акція «Подаруй бібліотеці книгу», до її проведення були залучені всі учнівські групи  та педагогічний колектив. Проходила акція в День української писемності та мови, в ході заходу  бібліотекар розповіла легенду  про виникнення писемності, історичний шлях  та розвиток книгодрукування, переглянули відеофільм «Як твориться книга».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *