Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи в групі № 20 під гаслом: «Свідомий громадянин України»

Spread the love

Класним керівником Тетяною Макарук та  майстром виробничого навчання Наталією Ящук  проведено декаду  виховної роботи в групі № 20 під гаслом: «Свідомий громадянин України»

Декада розпочалась з відзначення  Дня української писемності та мови 9 листопада, в рамках якого здобувачами освіти виготовлено  тематичний плакат, проведено акцію «Розмовляємо правильно» : були виготовлені листівки, де вказані слова, які найчастіше вживаються неправильно, або – слова – паразити, а також варіанти правильної вимови. Листівки були вручені здобувачам освіти та працівникам закладу. Також  долучились до акції, яка відбулась в Луцькому центрі ПТО,  “Подаруй книгу бібліотеці”.

Під час проведення декади  відвідали  виставку  фоторобіт  учнів Луцького центру професійно – технічної освіти  «Палітра сучасної фотографії» у галереї мистецтв м. Луцька; ознайомились із постійнодіючою експозицією художніх  робіт Луцької художниці Ольги Самчук.  Також  мали змогу поспілкуватись із самою художницею, дізнатись про її здобутки,  творчий шлях, техніки, які вона використовує у своїх роботах.

Відбувся виховний захід-екскурсія містом «Вони боролись за Україну», під час якої віддали шану  Тарасу Шевченку, Лесі Українці,  Героям АТО, Небесної Сотні, та згадали про їх внесок у становлення незалежної та вільної України

22 листопада на завершення декади, в Луцькому центрі ПТО відбувся виховний захід “Щедра осінь”. Група № 20 виготовила костюм капусти та приготували страву з капусти.

Декаду провели з отриманням маси позитивних емоцій!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *