Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулась декада виховної роботи в групах №14 та №16

Spread the love

Куратором Інною Демидович спільно з майстрами виробничого навчання Вікторією Вовк, Надією Іваніщук в  групах № 14,16  проведено   декаду виховної роботи під гаслом: «Якщо ви маєте яблуко і я маю яблуко, то якщо ми обміняємося цими яблуками, то в кожного залишиться по одному яблуку. А якщо ви маєте ідею і я маю ідею, то, обмінявшись цими ідеями, кожен матиме дві ідеї. Друг – це одна душа, яка живе у двох тілах»  в рамках якої було  проведено ряд цікавих виховних заходів.

Учні груп взяли участь у семінарі  з відпрацюванням на тему «Сучасне фарбування волосся» (фірма Екмі-профешн), де дізнались  багато нового про сучасні модні тенденції та актуальні креативні рішення, нові техніки та схеми у фарбуванні блонд-відтінків .

В рамках декади учні групи №16 прийняли участь у конкурсах та акціях: «Диводзвін – 2018», «Дари осені», «Подаруй бібліотеці книгу».

Обидві групи активно долучились до фестивалю «Дари врожаю», де продемонстрували створені образи та костюми винограду та ананаса, що виготовлені з тканин різної фактури, допоміжних  матеріалів,  доповнені зачісками.


Спільно з учасниками вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» проведено літературно-поетичний вечір пам’яті «І крізь століття пронесіть сльозу невинно убієнних» з нагоди відзначення 85-річчя голодомору, де учні групи відкрили для себе невідомі довгий час сторінки трагічної української історії. Ознайомились з поетичними та прозовими творами про ці страшні події в Україні, з виставкою-реквієм «Голодомор: чорна сповідь моєї Вітчизни, її затамований біль», на якій представлено художні та документальні видання, присвячені жахливій трагедії української нації.

Під час декади учні груп №14,16  разом з керівниками  здійснили пішохідну екскурсію по місту та отримали домашнє завдання: створити образи зачісок з різнобарвних листочків. Відвідали  ТРЦ «Порт City».

Учнівська громада  подарувала гарний настрій дітям з особливими освітніми потребами, створивши їм зачіски.

З учнями групи №16-18 відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, де ознайомились з творами сучасних українських художників.

Закінчилась декада проведенням  батьківських зборів , на яких були  розглянуті  питання відвідування учнями уроків виробничого і теоретичного навчання, пропусків без поважних причин та проходження учнями виробничої практики.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *