Луцький центр професійно-технічної освіти

Давай поділимось з тобою красою, миром і любов’ю»

Spread the love

Саме під таким девізом проведено декаду виховної роботи куратором Вірою Поварчук, майстрами виробничого навчання Оленою Панченко та Юлією Сімоновою в групі № 2.

Відкриття декади було розпочате проведенням спільного з учасниками вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» заходу до Дня української писемності та мови у юнацькій бібліотеці.

Здобувачі освіти почули історію походження свята, гуморески, вірші та пісні про мову, які заставили задуматись над правильним вживанням слів. Де кожен для себе міг проаналізувати  красу та милозвучність своєї рідної мови. Адже словом можна полікувати, так  само як і поранити.

Всі присутні на заході ще раз переконалися в тому, що краса розпочинається з мови людини, а доповнює її зовнішній вигляд і добрі вчинки, які є проявом любові до ближніх.

Також мали змогу переглянути виставку картин з нетрадиційних матеріалів (гіпсу, глини, мушлів…).

В рамках декади проведено екскурсію до парку імені Лесі  Українки. Всі насолоджувались прекрасним осіннім, жовтобагряним відтінком листків, розміром майданчика для гри в шахи, де всі спробували свої сили та вміння гри.

Відвідали виставку  фоторобіт  учнів Луцького центру ПТО «Палітра  сучасної  фотографії» та картин   «Знаки часу» художників Волині, які розміщені в Галереї мистецтв м. Луцька Волинської організації національної спілки художників України.

Представники  групи Мельник Аліна та Нінічук Ірина відвідали Lutsk Fashion Weekend (вихідні за участю українських дизайнерів), який проходив  у музеї  сучасного  українського мистецтва Корсаків (культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті»). Адже красивий одяг та образ, який в майбутньому планують вони створювати, спонукає до новітніх  та дизайнерських кроків уперед.

Проведено конкурс на краще катання на ковзанці «Снігова королева». Де всі учасники стали переможцями, адже перебороли страх і вийшли на льодяну ковзанку.

Ще одним з важливих заходів було відвідання Волинського академічного театру імені Т. Г. Шевченка. Для більшості це був перший похід у театр, де усі відкрили для себе красу театру, яку зможуть порівняти з кінотеатром та іншими клубами. А частування у «Сімейній пекарні» та піцерії «Sollo» згуртовало групу та відкрило багато нових цікавих сторінок з життя кожного.

Так співпало, що в період декади проходив конкурс «Дари врожаю», на який здобувачі освіти  шили сценічний костюм «Яблука» та  готували страву з яблука. Цей конкурс показав креативний підхід групи до виконання завдання.

Завершенням  декади групи було  проведення  виховної години «День гідності та свободи». Адже надзвичайно важко для всіх громадян зараз стоїть питання майбутнього нашої держави і  кожного з нас; виховання почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю; вшанування пам’яті громадян, які  піднялися на захист прав і свобод людини.

Ця декада була проведена з метою, щоб здобувачі освіти  зрозуміли, що  життя починається  з любові, доповнюється красою і продовжується миром!!!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *