Луцький центр професійно-технічної освіти

Перші кроки

Spread the love

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.06.2017 року № 916 «Про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників», наказу Луцького центру ПТО від 03.12.2018 року № 206, на основі укладених договорів про дуальну форму навчання між навчальним закладом та підприємствами – роботодавцями ПрАТ «Едельвіка» та ПП «Тигрес» та з метою створення умов для якісної підготовки конкурентноспроможних робітничих кадрів, здатних задовольнити вимоги регіонального ринку праці, забезпечення гнучкості й мобільності організації освітнього процесу, оновлення змісту освіти шляхом впровадження в професійну підготовку елементів дуальної форми навчання з 03 по 14 грудня 2018 року для здобувачів освіти групи № 7 виробниче навчання проводилося на робочих місцях на підприємствах.

У відведений період виготовлялись комплекти постільної білизни, вироби столового асортименту, відпрацьовувались виконання різних видів машинних швів на виготовленні спецодягу, дитячого одягу, виготовленні м’яких іграшок.

Учасники виробничого процесу отримали можливість ознайомлення з новітніми технологіями, обладнанням та матеріалами які використовуються на підприємстві.

Для підприємств – це можливість підготовки робочих кадрів, безпосередньо, під своє виробництво. До того ж, у підприємства з’являється можливість перспективного планування заміни робочих ресурсів та відбору кращих учнів, так, як за час навчання можна виявити їх сильні та слабкі сторони.

Тому що однією з перспективних та, водночас, стратегічно важливих технологій організації освітнього процесу є дуальна форма навчання, зміст якої полягає в паралельному навчанні здобувачів освіти в навчальному закладі та на підприємстві ми надіємося на подальшу співпрацю з питаннь  впровадження елементів дуальної форми навчання з підприємствамиПрАТ «Едельвіка» та ПП «Тигрес».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *