Луцький центр професійно-технічної освіти

Твори добро, бо ти — Людина!

Spread the love

«Не залишитися байдужим до проблем, з якими живуть діти з інвалідністю, діти-сироти. Створити атмосферу любові і радості, поділитися своїм теплом серця!» — саме під таким гаслом пройшла низка заходів до відзначення  Всесвітнього дня інваліда, які організувала Інна Павук, практичний психолог, спільно з волонтерським гуртом «Добрі серця».

Що ми знаємо про дітей -сиріт?! Чи замислювались ми колись, яке у них життя?! Яким буде їхнє майбутнє?!

Ці питання турбують юні душі волонтерів, які є постійними відвідувачами Будинку дитини м. Луцька.

Саме торкаючись до найтонших струн душі дитини, волонтери поповнюють і свій  багаж доброти та любові, а також підкріплюють це своїми вчинками: готують вироби своїми руками, застосовують набуті навички при виконання стрижок своїм маленьким друзям.

Також відвідали Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» м. Луцька. Адже, діти – це наше сьогодення і наше майбутнє, а діти з інвалідністю – особлива категорія дітей, які потребують щохвилинної терапії доброти, любові та тепла.

Волонтери допомогли їм відчути себе соціально значущими особистостями, ділились теплом своїх сердець.

Не забули і про таку категорію здобувачів освіти закладу, провівши арт — терапевтичне заняття. Завдяки техніці «монотипія» вони через малюнок розкривали свої здібності і проходили корекцію своїх страхів та переживань, а також навчались відчути себе «тут і тепер», покращувати свій емоційний стан.

Відчини серце – допоможи дитині!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *