Луцький центр професійно-технічної освіти

Участь у Всеукраїнському конкурсі

Spread the love

Здобувачі освіти Луцького центру ПТО Діна Бегеза та Юлія Шандалюк спільно з майстрами виробничого навчання Оксаною Горщар та Мариною Деркач взяли участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» у місті Київ.

Метою конкурсу була популяризація робітничих професій, професійна орієнтація молоді, налагодження державно-приватного партнерства, а також обмін досвідом між здобувачами освіти закладів професійно-технічної освіти та вже досвідченими фахівцями.

Цьогоріч 190 учасників із 25 областей змагалися у 8 компетенціях. Так масштабно конкурс проходив вперше. Не випадково майданчиком для проведення став Арт-завод Платформа – інтелектуальний кампус, творчий і культурний комплекс із унікальною екосистемою.

Представники навчального закладу взяли участь у двох компетенціях – «Технології моди»   та «Перукарське мистецтво».

Для кожної з компетенцій були облаштовані спеціальні майданчики та підготовлені завдання. Технологію та креатив оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли експерти, досвідчені фахівці профільних професій та представники бізнесу.

У компетенції “Технології моди” робочі місця облаштували швейними машинками та необхідними витратними матеріалами. Майстрам запропонували завдання із трьох модулів. У першому вони мали створити ескіз повсякденної сукні, вказавши креслення швів обробки. На наступному етапі конкурсанти виготовляли та оздоблювали сукні.

Відповідно у компетенції «Перукарське мистецтво» — виконання жіночої салонної стрижки та вкладання на довгому волоссі.

Змагання тривали впродовж 3 днів. Усі навчальні заклади нагороджені подяками, учасники конкурсу отримали дипломи про участь та подарунки від спонсорів.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *