Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи в групах № 17, 18 під девізом: «Природа і ми»

Spread the love

Класним керівником Оленою Макарчук та майстрами виробничого навчання  проведено декаду виховної роботи у групах № 17,18 на тему: «Природа і ми».

Природа — це наше життя. Ми всі — діти природи, її часточка. Вона, велична і могутня, дарує нам життєві радощі, бо годує й зодягає, вчить і радить, застерігає й попереджує, винагороджує за хазяйновитість і суворо карає за байдужість і бездушність. Саме тому, за нею вирішили поспостерігати під час проведення декади всі спільно.

 

Розпочали з цікавої та  змістовної поїздки до славетного міста Львів, де  відвідали:  сучасний стадіон «Арена Львів»; Високий Замок – старий  парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух; Львівський історичний музей – один з найстаріших і найбагатших музеїв України та  Домініканський собор.

Побували у  «Маленькій Швейцарії» під Луцьком  –  ботанічний  заказник  загальнодержавного  значення  «Воротнів». Дійсно, спілкуючись з живою природою, ми  відпочивали душею. Саме там, навчились цінувати її красу й мистецтво, а головне — берегти їх.

Природа навколо спонукала побачити її і у історичних пам’ятка, тому проведена екскурсія до замку Любарта не залишила усіх байдужими до збереження історико-культурного заповідника.

Природа дарує нам величезну кількість матеріалів для цікавих виробів і тому попередні екскурсії спонукали до створення справжніх шедеврів:

  • «Мелодія осіннього українського віночка».
  • Осінні композиції на виставку-конкурс «Дари осені 2018».
  • Костюми моркви та полуниці, для участі в загальноучилищному виховному заході «Дари врожаю»,презентацію на тему: «Цікаве про овочі та фрукти».

На завершення, проведено виховний захід  на тему: «Дивовижний світ рідної природи», під час якого за допомогою професійних інструментів (ниток) здобувачі освіти формували прекрасні полотна дерев та ділились своїми роздумами про вічне джерело натхнення —  природу.

Провівши низку заходів всі учасники та організатори прийшли спільної думки, що за нами йдуть майбутні покоління. Якою ми залишимо їм нашу рідну землю, сьогодні залежить від нас. Шануймо природу! Природа — непрочитана книжка. Учімось її читати!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *