Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії фотограф на тему: «Використання різних точок зйомки при фотографуванні»

Spread the love

16 січня 2019 року відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії  фотограф на тему: «Використання різних точок зйомки при фотографуванні», який проводила  Світлана Павлівна Бейчук, майстер виробничого навчання ІІ категорії.

На  уроці були присутні  Ольга Завацька, директор; Олена Срібна, старший майстер; Ганна Кудрик, заступник директора з НВР; члени методичної комісії.

Урок проведений на достатньо високому професійному та методичному рівні. Прослідковувалась чітка структура уроку. Для пояснення нового матеріалу були використані сучасні мультимедійні засоби, а також різні види фотографій, зроблених з різних точок зйомки.

Урок спрямований на розвиток творчості учнів, почуття прекрасного, тонкий смак. За допомогою  вправ із фотографування різних об’єктів майстер практично продемонструвала можливість використання різних точок зйомки  для досягнення фотографом потрібних ефектів.

Урок  отримав високу оцінку дирекції та колег, відзначено високий професіоналізм та досвід майстра.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *