Луцький центр професійно-технічної освіти

Підвищення майстерності – крок до успіху

Spread the love

На базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Луцького центру ПТО з 21 по 25 січня 2019 року проведено стажування педагогічних працівників  швейної галузі.

Навчання проходили майстри, викладачі Володимир-Волинського ВПУ та Луцького центру професійно-технічної освіти.

Згідно  Програми стажування проведено семінари – практикуми, майстер-класи з застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій в професійній підготовці робітничих кадрів:

  • «Конструювання і моделювання комірів» (виготовленням макетів для перевірки лекал».
  • «Технології моделювання рукавів різних фасонів».
  • «Розкрій чоловічих класичних брюк безпримірочним методом» (за методикою М.Вороніна).
  • «Розкрій жіночих брюк» (за методикою «М.Мюлер і син»).
  • «Графічне зображення схеми вузлів в Paint».

В період стажування ознайомились з можливостями програми САПР фірми «Lectra»  та  використанням її в освітньому  процесі,  асортиментом сучасних тканин. Опановували прийоми роботи на сучасному швейному та волого-тепловому обладнанні. Навчились створювати персональні сайти , блоги та портфоліо.

Відвідали потужне швейне підприємство ПрАТ «Едельвіка», де ознайомилися з виробництвом, сучасним швейним обладнанням, новітніми технологіями обробки швейних виробів та організацією роботи.

Проведено кваліфікаційну атестацію, з практичним відпрацюванням, «Технологія виготовлення та з’єднання коміра в чоловічих піджаках у виробах без підкладки з трикотажного полотна», яка продемонструвала високий рівень знань та вмінь педагогічних працівників.

Майстри виробничого навчання, викладачі отримали свідоцтва, що підтверджують їх фахову майстерність та сертифікати, які засвідчують високий рівень знань в оволодінні сучасними технологіями.

Гарні спогади про стажування закріпила година психолога: тренінгове заняття«Якості та вміння важливі для ефективного спілкування».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *