Луцький центр професійно-технічної освіти

Декада виховної роботи в групі №21 «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього»

Spread the love

Початок декади відбувся 15 лютого у бібліотеці Луцького центру ПТО відвідуванням виставки до Міжнародного дня рідної мови «І є держава Україна і є невтрачений народ», організованої бібліотекарем закладу Катериною Поварчук.

«Майдан. Україна. Шлях до свободи» — година-реквієм присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні, яка проведена в обласній дитячій бібліотеці. Вшанували пам’ять українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Зі сльозами на очах переглянули відео про ті трагічні дні, слухали вірші та пісні присвячені загиблим Героям.

20 лютого відбувся перегляд вистави Лесі Українки «Лісова пісня» у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

21 лютого здобувачі освіти відвідали відкриття виставки живопису у Волинському краєзнавчому музеї «Тарасова доля», заслуженого художника України Леоніда Литвина, яка приурочена до 205-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

На завершення декади, 25 лютого, в дитячій обласній бібліотеці  відбулося засідання Лідер-КЛАСу «Мрії зламане крило» (до 148-річчя від дня народження Лесі Українки). Де здобувачі освіти разом з вихователем Мілих О. В. слухали лірику української поетеси,  відкрили для себе Лесю Українку не тільки як геніальну поетесу, а як жінку, яка усе своєжиття прагнула бути коханою.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *