Луцький центр професійно-технічної освіти

Впевнені кроки до досконалості

Spread the love

Майстер-класи — це ефективна форма передачі знань і умінь, обміну досвідом навчання і виховання, центральною ланкою якої є демонстрація оригінальних методів освоєння певного змісту за активної ролі всіх учасників заняття.

Саме тому, в планах навчання дорослого населення в закладі з 18 по 25 лютого 2019 року проводились професійні майстер-класи з перукарського мистецтва майстрами виробничого навчання.

Змістовними та професійними були майстер-класи:

  • «Виконання жіночої стрижки каре з кутом» (майстер Вікторія Вовк),
  • «Сучасні зачіски з елементами плетіння» (майстер Надія Іваніщук)
  • «Виконання хімічної завивки за класичною технологією» (майстер Олена Красильнікова),
  • «Створення весільного образу» (майстри Марина Деркач, Тетяна Бернацька), «Виконання класичної жіночої короткої стрижки» (майстер Ольга Перекора).

Учасниками майстер-класів стали слухачі групи від обласного центру зайнятості, які навчаються на основі модульних технологій за професією перукар. На завершення слухачі відмітили, що було надзвичайно приємно і корисно навчитися нових методик та отримати професійні поради.

Такі форми навчання широко використовуються в навчальному закладі, вони дають можливість самостійної роботи в малих групах, що дозволяє провести обмін думками, створення умов для включення всіх в активну діяльність,  співпраця, співтворчість, спільний пошук, вдосконалення практичної  майстерності, творчого підходу до вирішення того чи іншого завдання.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *