Луцький центр професійно-технічної освіти

«З Україною в серці»

Spread the love

Саме така тема творчого звіту художньої самодіяльності закладу, який відбувся 28 лютого на сцені Будинку культури м. Луцька.

У творчому звіті взяли участь гуртківці вокальної студії «Диводзвін», хору «Яворина», фольклорного гурту «Жива вода», які виконували не тільки сучасні твори, але й ті які вже забуваються та  інсценізували їх у сучасній інтерпретації, а це говорить про те, що молодь  завжди буде берегти традиції і примножувати їх своїми культурними напрацюваннями.

Були представлені усі жанри, серед  яких була пісня на слова С.Галябарди, музику О.Злотника «Я ненавиджу тебе війна». Проникливим поданням якої соліст Сергій Стасюк достукався до серця кожного з глядачів, в яких можна було помітити сльози на очах, адже на даний час дана тема є болючою для кожного свідомого українця.

Всього на огляд було представлено 19 номерів різножанрового характеру. Члени журі, серед яких була методист державного центру естетичного виховання учнів профтехосвіти та загальноосвітніх шкіл Таїсія Іванівна Хайба, відзначили високий рівень підготовки учасників заходу.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *