Луцький центр професійно-технічної освіти

Тиждень методичної комісії викладачів спецдисциплін швейного профілю

Spread the love

Відповідно до  наказу Луцького центру ПТО від 21 лютого  2019 р. № 41, з метою підвищення професійної компетентності викладачів, майстрів виробничого навчання; впровадження інноваційних освітніх технологій, виявлення та поширення кращого педагогічного та виробничого досвіду  з 27 лютого по 07 березня 2019 року в закладі проводився тиждень методичної комісії викладачів спецпредметів швейного профілю.

Відкриття тижня  відбулося 27 лютого 2019 року оглядом виставки фахової літератури, періодичної преси, яку підготувала бібліотекар закладу Поварчук К. І.

У методичному кабінеті діяла виставка кращих напрацювань членів методичної комісії на тему:  «Комплексно-методичного забезпечення з спецпредметів відповідно до нових     СП (ПТ)О  з професій  кравець; кравець, закрійник на модульно –  компетентнісній  основі».

Обмінятися власними педагогічними знахідками педагоги змогли під час проведення, згідно  плану, семінарів – практикумів на теми:

  • «Конструювання комірів у відкриту горловину для сучасних жіночих пальт», який провела викладач конструювання одягу Макарчук О. М.
  • «Нові види волокон, з яких виготовляють сучасні тканини», який провела викладач матеріалознавства Грицюк О. М.

04 березня 2019 року було проведено  майстер – класи  на теми:

«Сучасні методи обробки кишень  в швах у виробах без підкладки» (викладач  Никитюк А. Й.)  та «Побудова графічних схем обробки вузлів у програмі Paint» (викладач Макарук Т. Д.) на яких викладачі ділились власним досвідом впровадження інноваційних педагогічних та сучасних виробничих технологій  в освітній процес.

Exif_JPEG_420

Відповідно до методичної  проблеми комісії було проведено  засідання круглого столу «Нетрадиційні форми проведення уроків професійно-теоретичної підготовки», на якому члени комісії, обговорили переваги та недоліки  проведенням інтегрованих та бінарних уроків.

Цікавою та змістовною була година  психолога: Психологічний тренінг «Я і мій внутрішній світ», яку підготувала та провела психолог закладу Павук І. В.

07 березня  2019 року  за круглим столом були  підведені підсумки проведення декади  та розглянуті пропозиції членів м/к  щодо активізації  роботи методичної комісії  викладачів  спецдисциплін  швейного профілю.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *