Луцький центр професійно-технічної освіти

День відкритих дверей

Spread the love

19 березня 2019 року в Луцькому центрі професійно-технічної освіти відбувся День відкритих дверей – це профорієнтаційних  захід, який  був проведений учнівським самоврядуванням закладу.

Для участі в ньому зареєструвалися приблизно 50 потенційних абітурієнтів.

Всі охочі мали можливість поспілкуватися  з викладачами, здобувачами освіти, отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Спілкування відбувалося поруч із спеціально обладнаними виставками.

У бесідах з відвідувачами використовували і демонстрацію моделей одягу, зачісок. Крім того, роздавали відповідні друковані матеріали.

Особливістю цього Дня відкритих дверей можна вважати участь у презентаціях нинішніх здобувачів освіти, які нещодавно самі були такими ж самими абітурієнтами, а тепер вже розповідали гостям, як їм навчається в ЛЦ ПТО.

Та найбільше інформації чекало на відвідувачів під час офіційної частини, яку відкрила  директор, Ольга Завацька. У своєму виступі вона розповіла про загальні питання вступу у 2019 році та про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Окрім того, вона дала інформацію про заклад і про ті можливості, які отримує кожен його здобувач освіти для навчання, саморозвитку і дозвілля.

Докладніше про цьогорічні умови вступу розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи  Ганна Кудрик та  відповіла на численні запитання гостей.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників ЗЗСО, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

Ми Вас чекаємо.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *