Луцький центр професійно-технічної освіти

Моя професія – моя гордість

Spread the love

Під такою назвою 22 березня 2019 року відбулася конкурсно-пізнавальна гра між здобувачами освіти навчальних груп №19 та №21, в рамках декади викладачів – методистів та старших викладачів.
Організаторами конкурсної програми, в межах предметів матеріалознавство та конструювання стали викладач – методист Захарчук С.В. та бібліотекар Поварчук К.І. Захопливе дійство, під час якого учасники відповідали на питання, приймали участь у цікавих, незвичних професійних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та винахідливість, визначило рівень оволодіння здобувачами освіти набутих за час навчання знань та вмінь із професії кравець, закрійник.


Родзинкою конкурсу стали презентаційні матеріали, що надали інформацію про історію виникнення текстильних матеріалів із штучних волокон та їх сучасні новітні види. Як домашнє завдання групи-учасниці конкурсу підготували сукні, виконані з нетрадиційних матеріалів. Свої думки і враження про заклад та навчання у ньому лідери команд висловили у віршованій формі.


Захід показав рівень адаптації здобувачів освіти до умов навчання та ступінь оволодіння знаннями із професії.


Конкурсну програму урізноманітнили номери художньої самодіяльності, у виконанні учня групи № 18 Сергія Стасюка прозвучала гумореска та пісня у виконанні викладача інформаційних технологій Чеба С. С. Журі підвівши підсумки визначило переможця, ним стали представники команди учнів групи № 19, яким були вручені заслужені нагороди.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *