Луцький центр професійно-технічної освіти

Відбулась декада методичної комісії майстрів виробничого навчання з професії кравець, закрійник

Spread the love

Відповідно до  наказу Луцького центру ПТО від 20 березня  2019 р. № 53, з метою підвищення професійної компетентності майстрів виробничого навчання, впровадження інноваційних освітніх технологій, виявлення та поширення кращого педагогічного та виробничого досвіду  з 26 березня до 02 квітня 2019 року в закладі проводилась декада методичної комісії  майстрів виробничого навчання кравецького профілю.

Відкриття декади  відбулось 26 березня звітом Юлії Федосеєвої  про роботу з обдарованими здобувачами освіти через діяльність дизайн-студії Луцького центру ПТО у 2018 – 2019 н.р.

Про участь та перемогу закладу у всеукраїнському конкурсі «Прорив легкої промисловості України»  презентувала заступник з НВР Кудрик Г. А.

В рамках декади методичної комісії майстрів виробничого навчання кравецького профілю  відбулися  відкриті уроки виробничого навчання:

  • з професії кравець, закрійник на  тему: «Обробка рукавів. З’єднання їх з проймами», який провела майстер виробничого навчання Наталія Малощицька. Методична мета: використання сучасних виробничих технологій на уроках професійно – практичної підготовки;

  • з професії кравець на тему: «Обробка бортів суцільновикроєними планками», який провела майстер виробничого навчання  Тетяна Новосад. Методична мета: Нестандартні форми і методи проведення уроку як засіб активізації навчальної діяльності учнів.

27 березня 2019 року було проведено  майстер – класи,  на яких майстри виробничого навчання ділились власним досвідом впровадження інноваційних педагогічних та сучасних виробничих технологій  в освітній процес:

  • «Технологія моделювання рукавів різних фасонів» (Пахолюк О.І.);

  • «Розкрій чоловічих класичних брюк без примірочним методом за методикою М. Вороніна» (Малощицька Н.А.);

  • «Розкрій жіночих брюк за методикою «М. Мюллер і син» (Мартинюк В.Р.).

29 березня бібліотекар закладу Поварчук К. І. підготувала бібліографічний огляд нових надходжень для методичної комісії майстрів в/н кравецького профілю на тему: «Самоосвіта та самореалізація майстра виробничого навчання».

Для майстрів виробничого навчання  була проведена консультація «Педагоги і папери: як досягти балансу»,  яку надала заступник з НВР Кудрик Г. А.

Обмінятися власним педагогічним досвідом майстри змогли під час проведення,  круглого столу на тему: «Навчання дорослого населення».

02 квітня  2019 року  за круглим столом були  підведені підсумки проведення декади  та розглянуті пропозиції членів м/к  щодо активізації  роботи методичної комісії майстрів виробничого навчання кравецького профілю.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *