Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» проведено у формі тематичного вечора пам’яті «Чорнобильська катастрофа: хроніка подій»

Spread the love

10 квітня в стінах Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся тематичний вечір пам’яті «Чорнобильська катастрофа: хроніка подій».

Гімназистки «Берегині» своїми гарячими молодими серцями, наполегливим жвавим розумом та небайдужістю натхненних душ, безумовно, зробили сценарій ще більш яскравим, атмосферним та зворушливим.

У дзвінкі дівочі голоси ведучих органічно впліталась красива декламація поетичних рядків сучасних авторів, що додало певної емоційної барви імпрезі. Відповідний настрій створили і кадри документальної кінохроніки, і музика, і пісні, дотичні темі цього непростого заходу.

Головною метою тематичного вечора було не просто гарно прочитати професійно написаний текст, а донести кожне слово з нього до усіх присутніх: вшанувати пам’ять тих, хто тридцять три роки тому захистив нас від страшного радіоактивного лиха і не дав перетворити нашу неньку-Україну на суцільну зону відчуження; щиро поспівчувати тим, кого гірка полинова біда змусила назавше покинути рідні домівки; зробити власні висновки з тих уроків, які дає нам матінка-природа і намагатися жити достойно, правдиво, талановито та плідно.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *