Луцький центр професійно-технічної освіти

День цивільного захисту

Spread the love

Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій в Луцькому центрі ПТО 23 квітня 2019 року відбувся День цивільного захисту.

Під час проведення Дня цивільного захисту член комісії  з цивільного захисту Олена Шендюх  проінформувала присутніх про стан цивільного захисту  в місті та області та звернула увагу на 33-у річницю Чорнобильської катастрофи.

Начальник штабу ЦЗ  Микола Оніщук та Наталія Колесник  ознайомили учнів та всіх працівників закладу з порядком виконання заходів та дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з терористичним актом. Роман Марчук представив засоби індивідуального захисту та практичне їх застосування.

Під керівництвом викладача предмета «Основи медико-санітарної підготовки» Людмили Фениної учні груп № 12 практично показали  форми і методи надання першої долікарської допомоги при виникненні невідкладних станів.

Важливим етапом була евакуація закладу, де учні і педагоги продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Учнівський та педагогічний колективи закладу  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *