Луцький центр професійно-технічної освіти

Крок до професійного зростання

Spread the love

25 квітня 2019 року у Луцькому центрі ПТО в рамках  функціонування  спільно створеного  з міським центром зайнятості Центру професійного зростання відбувся Ярмарок вакансій.

Захід спрямований на випускників 2019 року, які бажають успішно працевлаштуватися та зробити перший крок до свого професійного зростання.

На зустріч з здобувачами освіти швейного та перукарського профілю прийшли представники ТОВ «Елен груп», ТзОВ «Пелта», ТОВ «Фабрика моди Лілус», салону краси «Любава».

Керівник з виробництва ТОВ «Елен груп» Наталія Литвинчук ознайомила випускників з напрямком роботи підприємства, роздала альбоми з продукцією по виготовленню виробів з трикотажного полотна і велюру та запропонувала молодим фахівцям офіційне працевлаштування.

Тамара Саливончик, менеджер з персоналу фабрики моди «Лілус» розповіла про своє підприємство, яке працює дванадцять років на ринку праці з виготовлення чоловічих костюмів на давальницькій сировині з Німеччини та Польщі. Підприємство забезпечує своїх працівників повним соціальним пакетом.

Менеджер з набору персоналу ТзОВ «Пелта» Ольга Намотюк ознайомила здобувачів освіти з напрямком і режимом роботи підприємства з виготовлення спеціального одягу та запропонувала молодим фахівцям працевлаштування. «Мотивацією працевлаштування є виплата високих заробітних плат», – запевнила представник підприємства.

Про переваги офіційного працевлаштування та послуги служби зайнятості розповіла начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова..

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Луцького міського центру зайнятості Наталія Луцюк ознайомила здобувачів освіти з іншими вакансіями офіційного працевлаштування для випускників Луцького центру ПТО швейного та перукарського профілю.

Випускниці мали нагоду поспілкуватись з представниками роботодавців, дізнатись умови та переваги працевлаштування, соціальні пакети, рівень заробітних плат.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *