Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи в групі №7 на тему:  «Без знання минулого – не побудуєш теперішнього, і вже точно не знатимеш, що робити в майбутньому!» 

Spread the love

Проведено декаду виховної роботи в групі №

ласним керівником Поварчук Вірою Михайлівною,

майстрами виробничого навчання  

Книш Марією Петрівною та Хомик Наталією Іванівною),

на тему:  «Без знання минулого –

                                не побудуєш теперішнього,

                               і вже точно не знатимеш,

                                     що робити в майбутньому!» 

Класним керівником групи № 7 Вірою Поварчук проведено декаду виховної роботи, яка розпочалась з  відвідування виставки  картин   «Весняний салон» художників Волині, яка розміщена в Галереї мистецтв м. Луцька Волинської організації національної спілки художників України, що дала змогу здобувачам освіти  познайомитись із сучасним мистецтвом, виховати естетичний смак. Деякі роботи зрозумілі відразу, над іншими потрібно було подумати, що саме ходів донести художник.

На продовження відвідали  Луцький  міський  центр зайнятості  та взяли участь в  семінарі на тему: «Ведення діалогу з роботодавцями» під час якого розповіли, що означає для них співбесіда з роботодавцем, як потрібно  себе поводити на цій зустрічі, який вони повинні мати зовнішній вигляд… Багато часу було приділено  правильному написанню резюме  (і підготовці самопрезентації). Та кожен з великими трудностями спробував написати своє резюме. Основне, що всі зрозуміли, що співбесіда з роботодавцем – це співбесіда їх майбутнього працевлаштування!

Віра Поварчук провела  семінар «Альтернативна енергетика» з практичним його продовженням екскурсією до парку імені Лесі  Українки, а саме  відвідуванням  Алеї ліхтарів. Всі з захопленням  розглядали ліхтарі та фотографувалися під світлодіодними парасольками. Такі уроки-екскурсії  дають поштовх до саморозвитку, до вдосконалення, до творчості, до збереження і цінування нашої природи і тих ресурсів, які вона нам дає.

Проведено екскурсію Луцьким замком Любарта та Старим містом. Вся група  захоплювалася  таємничою красою цього витвору  епохи Середньовіччя.  Адже  наш замок Любарта є одним із символів Волині і, саме його в’їзну вежу зображено на 200-гривневій купюрі.

З нетерпінням  група чекала відвідування  Зоопарку. Ми побачили і квіткове різнобарв’я і тваринно-пташине різноманіття.

Здобувачі освіти взяли участь в конкурсі «Виготовлення сукні з нетрадиційних матеріалів» (використання гофрованого кольорового паперу та зелених поліетиленових пакетів).

Класний  керівник  Поварчук В.М. та майстер в/н Хомик Н.І. спільно з Столяровою Людмилою Андріївною  провели виховну годину на тему:  Бібліотека об’єднує покоління «Без права на забуття», на базі міської бібліотеки філіалу № 5. Була організована зустріч з ветеранами спілки в’язнів-жертв нацизму. Здобувачі освіти та  викладачі були вражені і шоковані долями, якими поділилися із свого важкого дитинства ветерани. Ця зустріч заставила кожного задуматися над нашою історією, над миром якого чекаємо та над тим, як будувати світле майбутнє для кожного з нас.

Здобувач освіти  групи № 7 Ірина Чубарук,  спільно з учасниками вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» , вихователем Козакевич Вікторією взяла участь у заході до Міжнародного Дня  пам’яті Чорнобиля у юнацькій бібліотеці на тему: «Чорнобиль зазирнув у кожну долю». Дійсно ці  спогади повернули нас у страшний квітень 1986 року, який приніс багато горя, хтось втратив здоров’я, хтось домівку, а когось позбавив життя. Але, що саме  жахливо, що щей зараз ми страждаємо від наслідків цієї трагедії.

Шоб відчути красу весни, пробудження природи,  очікування чогось нового був проведений конкурс на краще прибирання майстерні та території біля навчального закладу та здійснення його благоустрою. Здобувачі освіти групи № 7 справилися із завданням на відмінно. Всі потомилися, але були задоволені проробленою роботою, яку виконували разом з заступником директора Кудрик Ганною Анатоліївною, і горді за свою працю.

В рамках декади проведено майстер-клас майстром в/н Книш М.П.  та здобувачами освіти  з виготовлення пасхальних прикрас своїми руками, використовуючи фетр, синтапон, різнокольорові стрічки.

Отже, декада на тему: «Без знання минулого – не побудуєш теперішнього,  і вже точно не знатимеш,  що робити в майбутньому!» , була проведена групою № 7 та її керівниками з метою, щоб здобувачі освіти навчилися цінувати і берегти найцінніше, що мають – це саме життя. Адже вони – це наше майбутнє! А воно має бути побудоване  тільки на любові, взаєморозумінні, взаємопідтримці та довірі.

Підводячи підсумок, декада групи № 7  пройшла цікаво, активно, несучи собою всі відтінки почуттів від тривожних і важких  до приємних  й світлих, маючи в собі інформуючий, мотивуючий, пізнавальний, розвиваючий,  характер для кожного.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *