Луцький центр професійно-технічної освіти

ВІЗИТ ДО ЕСТОНІЇ

Spread the love

Педагогічні працівники Луцького центру ПТО відвідали Естонію з візитом, який було здійснено в рамках україно-естонського проекту » Представлення досвіду Естонії для підтримки реформ професійної освіти в Україні «.

Естонія є однією з провідних країн Євросоюзу у сфері розвитку професійної освіти де успішно пройшла реорганізація та модернізація професійних навчальних закладів,   впроваджено нові підходи до управління навчальними закладами, модульні навчальні програми тощо. Відвідали ряд навчальних закладів, де знайомилися з базою. Вражало сучасне обладнання та комунікації, сучасні засоби навчання, затишний та зручний дизайн кабінетів та навчально-виробничих майстерень.

Делегація Луцького центру ПТО працювала в  Іда-Вірумааському центрі  професійної освіти, де ознайомилися з алгоритмом та формами  оцінювання навчальних модулів, методикою навчання, роботою з учнями з особливими потребами, відвідали уроки перукарського мистецтва та підсумковий урок виробничого навчання з професії перукар.

На заключному семінарі в Олуствере ознайомилися з формуванням професійних підприємницьких компетенцій в процесі навчання, з формуванням, представленням та захистом бізнес-плану. Стали учасниками тренінгів: « Що означає якість освіти» та «Планування та проведення навчальних семінарів».

Отриманий досвід роботи естонських колег вже активно застосовується в професійному навчанні молоді за професіями перукарського профілю та швейної галузі.

Переконатися в цьому можна вступивши до Луцького центру ПТО на навчання або отриманні професійних навичок за окремими обраними модулями.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *