Луцький центр професійно-технічної освіти

ПЕДАГОГІЧНА РАДА — КОНФЕРЕНЦІЯ

Spread the love

Відповідно до плану роботи навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік 28 травня 2019  року відбулось засідання педагогічної ради – конференції «Робота педагогічного колективу над реалізацією ІV етапу  єдиної методичної проблеми: «Виховання соціально зрілої особистості, формування її професійної компетенції через інтеграцію   сучасних і класичних педагогічних, інформаційних та виробничих  технологій».

Згідно завдань, зазначених у  програмі роботи  колективу над єдиною методичною проблемою, визначені напрями роботи конференції.

З напряму «Впровадження в навчально – виробничий процес інноваційних технологій»  педагогічні працівники доповідали про ефективність проведення майстер – класів для колег та здобувачів освіти (Красильнікова О. О., майстер в/н);

використання електронних програмних засобів навчання та перевірки знань на уроках теоретичного навчання (Грицюк О. М., викладач);

про модернізацією та розвиток професійної освіти згідно проекту «Надання досвіду Естонії для підтримки реформ професійної освіти в Україні» (Срібна О. Г., старший майстер, Деркач М. В., майстер в/н).

Про розвиток творчого потенціалу учнів  доповіла Федосеєва Ю. Є., керівник Дизайн студії, та Бернацька Т. П., майстер в/н.

Результатами  впровадження  системи інклюзивної форми освіти у поділилась Павук І. В.

З напряму «Поширення за межами навчального закладу кращого досвіду, набутого  у колективі»  викладач  Чеб С. С. звітував про участь працівників закладу у VII Міжнародній науково – практичній конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і виробництві (ІТОНВ-2019)» та вручив учасникам сертифікати.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *