Луцький центр професійно-технічної освіти

Фестиваль професій

Spread the love

Учнівський та педагогічний колектив Луцького центру професійно-технічної освіти  взяв участь в обласному святі професійно-технічної освіти  Волині,яке відбулося 30 травня 2019 року на Театральному майдані міста Луцька.

Учасників свята привітали голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який наголосив на тому, що саме кваліфіковані робітники необхідні державі, а профтехосвіта – це основа успішного майбутнього України, .начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна,  яка відмітила, що сьогодні профтехосвіта переживає період реформ та бере курс на європейський рівень.   «Ми маємо вісім міжнародних проектів, дванадцять навчальних закладів активно беруть участь в естонському та німецькому проектах, педагоги мають можливість проходити стажування за кордоном тощо», − повідомила  Людмила Володимирівна.

Учні та майстри виробничого навчання Луцького центру ПТО продемонстрували майстер-класи по виконанню креативного макіяжу та створення сучасної зачіски з елементами плетіння.

Широкому колу глядачів були представлені нові колекції одягу «Енергія твого міста» (сучасний спортивний одяг) та «Зона комфорту» (молодіжний одяг) присв’ячені популяризації безпеки дорожнього руху серед молоді України з обов’язковим використанням світло відбиваючої стрічки, «Бізнес-леді» (одяг ділового стилю), «День-ніч» (романтичні сукні з елементами сучасної вишивки) та колекція моделей з нетрадиційних матеріалів.

Колекції були виготовлені на базі «Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Луцького центру ПТО». До їх виготовлення   були  залучені  творчі,  креативні  здобувачі  освіти  під керівництвом   завідувача  НПЦ  Олени Панченко, керівника «Дизайн студії» Юлії Федосеєвої, майстрів виробничого навчання Юлії Сімонової, Олени Пахолюк, Оксани Томорокси, керівника гуртка Інни Фесенко.

Колекція спортивного одягу «Енергія твого міста» виборола І місце у  номінації Сучасні спортивні колекції фіналу 4 Всеукраїнського конкурсу   «Прорив  легкої   промисловості  України», який був проведений в м. Хмельницький.

Неабиякий інтерес у присутніх викликали творчі роботи та сувенірна продукція, виготовлена учасниками Дизайн-студії.

В широкому асортименті було представлено різноманітні швейні, трикотажні та вишиті  вироби. Зокрема, комплекти постільної білизни, кухонні рушники, кухонні та столові набори, жіночі комплекти домашнього одягу та одягу для сну з трикотажного полотна; вишиті чоловічі, жіночі та дитячі українські сорочки.  Охочі мали можливість придбати зазначену продукцію за помірними цінами.

За   інноваційність методів і форм профорієнтаційної роботи серед молоді та формування позитивного іміджу закладу освіти педагогічний колектив Луцького центру професійно-технічної освіти  нагороджено подякою та цінним подарунком.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *