Луцький центр професійно-технічної освіти

Новий старт у здобутті знань, умінь та навичок

Spread the love

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року — це свято викладачів, здобувачів освіти та їх батьків, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

У цей день подвір’я закладу знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, посмішками юнаків та дівчат.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим,адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у закладі для них є останнім, а першокурсники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше…


Директор Ольга Завацька привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, який відкриває перед кожним зі здобувачів освіти нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен за допомогою педагогів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Ольга Євгенівна вручила високі нагороди педагогічному колективу та нагрудний знак «Відмінник освіти України» Олені Шендюх, заступнику директора з навчальної роботи.

Зі словами вітань до присутніх звернулись: Олена Макарчук, викладач спец дисциплін, Юрій Михальчук, тато першокурсника та Анастасія Степанюк, заступник голови учнівського самоврядування.

А ще, яке свято без подарунків, спілка роботодавців перукарського профілю вручила подарунок кафедрі «Перукарського мистецтва»  — професійну мийку.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне юначе серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник…

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *