Луцький центр професійно-технічної освіти

Учнівське самоврядування – важливий фактор розвитку якісної освіти

Spread the love

Учнівський парламент Луцького центру ПТО – феномен у царині освітнього самоуправління, який у повній мірі реалізовує своє право вирішувати питання навчання і побуту, брати участь в управлінні закладом. А відбувається цей процес під керівництвом лідера  учнівського самоврядування – Мирослави Борейко.

В нашому закладі немає важливих і неважливих напрямків роботи, кожна ніша довірена окремій групі здобувачів освіти. Діяльність  самоврядування націлена на максимальне розкриття потенціалу кожного. Тобто, якщо у когось організаційні здібності, то він займається менеджментом і працює в культурно-творчому чи туристичному  комітеті, якщо у здобувача освіти домінує прагнення до науки чи навчального процесу – ласкаво просимо до конференцій та освітнього процесу.

Тому поповнення парламенту відбулось на першому засіданні 16 вересня, яке очолила заступник директора з виховної роботи Ганна Кудрик, яка наголосила на тому, що адміністрація закладу опікується тим, щоб кожна молода людина, яка вступила на навчання, могла реалізувати свої здібності, розкрити таланти, ще навчаючись.

Разом з тим, створюючи та втілюючи проекти учнівського самоврядування, молодь має можливість отримати необхідні в майбутньому навички самоорганізації, командної роботи, оволодіти діловим етикетом та комунікативними механізмами співпраці з державними та комерційними організаціями, благодійними фондами, соціально-культурними закладами. Потужний багаж знань професіоналізму і досвіду, помножений на неабиякі організаторські здібності сьогодні є дуже затребуваним на ринку праці.

Вдалого старту!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *