Луцький центр професійно-технічної освіти

Сьогодні Україна святкує славне свято, це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!

Spread the love

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас  з Днем Українського козацтва.  День захисника України став не просто державним святом, а направду всенародним святом, тощо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу.

В рамках відзначення свята відбулось ряд заходів:

  • Учасники клубу «Патріот» стали учасниками зустрічі «Слово і пісня – зброя нескорених» з лучанами, учасниками бойових дій в АТО/ОСС: Юрієм Щербиком – бардом, автором літературних збірок «Небо Донбасу», «На лінії невидимих фронтів» та «Рано жити майбутнім», Валерієм Гнатюком – головою та одним із засновників літературно-мистецького об’єднання «Беж меж», членом Ліги українських письменників імені Павла Чубинського, дипломантом ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2016), Олександром Павшуком, членом літературно-мистецького об’єднання «Беж меж»

Ми з вами живемо на цій славній землі українській і повинні знати про наших земляків воїнів-захисників АТО/ООС, які і сьогодні продовжують героїчну сторінку нашої історії, захищаючи наші кордони від ворогів. Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають  славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Але…

  • Керівник клубу «Патріот» Ольга Мілих та здобувачі освіти відвідати презентацію книги «Волинський небесний батальйон» на базі Наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. «Волинський небесний батальйон» — це волинська історія війни з Росією, так як область перебуває в сумних лідерах за кількістю загиблих. Видання зібрало спогади рідних та близьких про 167 загиблих на війні, їх життєвий шлях та героїчну смерть.

  • Відбулось засідання вечірньої гімназії для дівчат «Берегиня» з тематичною майстеркою «Плетіння патріотичних браслетів», яку провела Світлана Кацай, майстер виробничого навчання.

Мирного неба і благополуччя усім!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *