Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено огляд-конкурс творчих колективів художньої самодіяльності серед здобувачів освіти I курсу «Диводзвін – 2019»

Spread the love

З метою піднесення рівня патріотичного виховання засобами мистецтва, формування національної творчої еліти, виявлення і подальшого розвитку обдарованих дітей в галузі музичного, танцювального, літературного, образотворчого, прикладних видів мистецтва та залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті навчального закладу, 11 жовтня 2019 року відбувся огляд-конкурс творчих колективів художньої самодіяльності серед здобувачів освіти I курсу «Диводзвін – 2019».

У програмі огляду-конкурсу бути представлені наступні жанри:

  • вокальний
  • танцювальний
  • літературно-мистецький жанр ( художнє читання)
  • хореографічний

Як відзначило журі конкурсу переважна більшість навчальних груп під керівництвом класних керівників, кураторів відповідально підготувались до участі в конкурсі.

Вагому особисту допомогу в організації і проведенні, доборі репертуару, належному представлення номерів від кожної навчальної групи надали: керівник фольклорно-етнографічного гурту «Жива вода» Любов Панасюк, вокального гуртка Сергій Шуляк.

За рішенням журі визначені переможці огляду-конкурсу «Диводзвін -2019»:

В номінації вокальний жанр:

I місце — учнівський колектив гр. № 18 (куратор Макарчук О.М.)

II місце — учнівський колектив гр. № 9 (куратор Новікова О.В.)

II місце — учнівський колектив гр. № 13 (куратор Грицюк О.М.)

IІI місце — учнівський колектив гр. №15 (куратор Новікова О.В.)

В номінації хореографічний жанр:

I місце — учнівський колектив гр. № 12 (класний керівник Костюк Н.О.)

В номінації літературно-мистецький жанр ( художнє читання):

I місце — учнівський колектив гр. № 15 (куратор Новікова О.В.)

II місце — учнівський колектив гр. № 9 (куратор Новікова О.В.)

ІІ місце ­-  учнівський колектив гр. № 13 (куратор Грицюк О.М.)

IІI місце — учнівський колектив гр. №14 (куратор Демидович І.Р.)

В номінації театральний жанр:

I місце — учнівський колектив гр. № 20 (класний керівник Фесенко І.М.)

IІ місце — учнівський колектив гр. № 8 (куратор Павук І.В.)

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *