Луцький центр професійно-технічної освіти

Золота нагорода у XІ міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Spread the love

Луцький центр ПТО став учасником Одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка  відбулася 22-24 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організувала та провела  виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У роботі виставки взяли участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії. З них 110 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів).

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма, зокрема, конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи,  дискусій тощо.

За підсумками роботи Одинадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», Луцький центр ПТО було нагороджено Золотою медаллю та Дипломом в номінації «Конкурентоздатний фахівець – сучасна стратегія закладу професійної (професійно-технічної освіти)».

Вітаємо весь педагогічний та учнівський колективи з високою нагородою та бажаємо й надалі отримувати визнання всеукраїнського та міжнародного рівнів.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *