Луцький центр професійно-технічної освіти

Змагання сильніших

Spread the love

В рамках Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за компетенціяєю технологія моди, 28-29 жовтня 2019 року на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну Луцького  центру професійно-технічної освіти відбувся  відбірковий етап конкурсу. В ньому приймали участь здобувачі освіти випускних груп з професій кравець та кравець, закрійник.

Конкурс професійної майстерності складався з виконання конкурсних 4 завдань – модулів. Учасники виконували замальовку ескізів, макетування методом наколювання, виготовляли спідницю/сукню.

За результатами конкурсу І місце з професії кравець виборола здобувач освіти групи № 4 Протас Анна, ІІ  місце – Легка Ірина, здобувач освіти групи № 19, і ІІІ місце – Цап Марія, здобувач освіти групи № 21.

З професії кравець, закрійник —  І місце отримала здобувач освіти групи № 2 Третяк Наталія, ІІ  місце – Коцюбайло Марія, здобувач освіти групи № 2, і ІІІ місце – Юхимук Ання, здобувач освіти групи № 1.

За рішенням журі, переможці відбіркового етапу Конкурсу Третяк Наталія та Протас Анна направлені для участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за компетенцією технологія моди який проходитиме на базі ПрАТ «Едельвіка» в листопаді 2019 року.

Педагогічний та учнівський колектив щиро вітають переможців конкурсу, бажають міцного здоров’я,  професійних успіхів та оптимізму.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *