Луцький центр професійно-технічної освіти

Безпека на дорозі – це є безпека життя

Spread the love

На сьогоднішній день досить гостро стоїть питання безпеки на дорозі, оскільки кількість випадків порушення правил дорожнього руху та випадків аварій з пішоходами з кожним роком зростає.

Тиждень безпеки дорожнього руху, який пройшов в закладі з 11 по 15 листопада 2019 року було направлено на сприяння підвищення рівня безпеки здобувачами освіти.

В рамках проведення Тижня в закладі були проведені уроки щодо безпечних правил користування громадським транспортом та поведінки в ньому, практичні заняття з теми: «Знаю, вмію, рятую!» з надання першої долікарської допомоги під час дорожньо-транспортних пригод. Здобувачів освіти було ознайомлено зі статистикою за 2018 рік щодо кількості людей, які загинули та постраждали  внаслідок ДТП в Україні та Волинській області.

Згідно плану проведення Тижня в закладі пройшов  конкурс малюнка, де здобувачі освіти представили свої творчі роботи.

В Луцький центр ПТО завітали і представники Національної поліції з просвітницькою лекцією з теми: «А чи знаємо ми свої права та обов’язки?». Здобувачам освіти закладу було надано цікаву, корисну інформацію про зміни до правил дорожнього руху, а саме про важливість світловідбиваючих елементів на одязі людини, які впливають на її безпеку. Адже, життя людей має велику цінність, а безпека на дорозі – це і є безпека життя.

Учасники Дизайн студії Луцького центру ПТО взяли участь в акції «Свідомий пішохід», організованої за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та продемонстрували спортивні костюми зі світловідбиваючими елементами, які були виготовлені в Навчально-практичному центрі та стали переможцями  Всеукраїнського конкурсу «Прорив легкої промисловості».

Здобувачі освіти залишилися задоволені набутими практичними  вміннями та отриманими знаннями  з дотримання правил дорожнього руху.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *