Луцький центр професійно-технічної освіти

Керівником клубу «Патріот» проведено патріотичну годину «У Революції Гідності – доля народу» (до шостої річниці протестних подій на Майдані та Революції Гідності)

Spread the love

Традиційно у листопаді, учасники клубу «Патріот» проводять тематичну зустріч з учасниками Революції Гідності, адже вшановуємо громадянський подвиг , патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час  Помаранчевої революції2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Цей день – день гідності і смутку, день, коли ми згадуємо втрати і перемоги. Спогади про ці події неможливо втиснути в один день. Але цей день потрібен нам, щоб пам’ятати. Пам’ятати, що Свобода варта того, щоб за неї боротися.

Цьогоріч зустріч відбулась на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки куди запрошено учасників Революції Гідності: Миколу Собуцького – одного із організаторів та учасників Євромайдану Луцька; Дмитра Безвербного – луцького журналіста, громадського активіста та актора театральної студії «ГаРмИдЕр», Марію Доманську – журналісту й громадську активістку. Гості поділились спогадами того періоду, переосмислили події відносно сьогодення України.

Поезію, присвячену подіям Майдану, прочитали учаснику клубу «Патріот»: Вікторія Корнелюк, Любов Хомич, Анна Лавренюк, Вікторія Мілінчук, Анна Павлючик.

Щиро дякуємо усім учасникам зустрічі і надіємось, що на Україну прийде МИР.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *