Луцький центр професійно-технічної освіти

Батьківські збори – співпраця на засадах партнерства

Spread the love

Пора і батькам, і педагогам глибоко усвідомити, що ні навчальний заклад без сім’ї, ні сім’я без закладу не можуть упоратися з найтоншими, найскладнішими завданнями становлення людини»

В.Сухомлинський

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови освітнього процесу  в закладі, саме тому впродовж листопада місяця проводились батьківські збори по різних кафедрах закладу.

До порядку денного увійшли питання стану успішності здобувачів освіти. Великої уваги у ході зборів було приділено   питанням   виховання,  формування   культури   поведінки, профілактики правопорушень, пропаганди здорового способу життя, профілактики суїцидальної поведінки.

Учасниками батьківських зборів були і представники Національної поліції, які закликають батьків своїм власним прикладом вчить дітей правилам безпеки на дорозі. Крім того, правоохоронці зазначають, що саме позитивний приклад батьків вчить дисциплінованої поведінки на дорозі.

Було надано цікаву, корисну інформацію про зміни до правил дорожнього руху, а саме про важливість світловідбиваючих елементів на одязі людини, які впливають на її безпеку. Адже, життя людей має велику цінність, а безпека на дорозі – це і є безпека життя.

Батьки     зустрілися   з   класними   керівниками,   кураторами,   майстрами виробничого   навчання    та вихователем   гуртожитку,   мали   можливість особисто поспілкуватися з директором закладу.

Адміністрація Луцького центру ПТО щиро подякувала батькам за те, що вони знайшли можливість і час приїхати на батьківські збори.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *