Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено декаду виховної роботи у групі №4 на тему: «Мова і професія»

Spread the love

Протягом  листопада 2019 року керівниками групи №4 Антоніною Никитюк та майстрами виробничого навчання  проведено декаду виховної роботи на тему «Мова і професія».

Здобувачі освіти креативно оформили  фотозону, і цим розпочали виконання плану проведення декади.

Взявши участь у щорічній училищній акції «Подаруй книгу бібліотеці», в рамках святкування Дня писемності, бібліотекар Катерина Поварчук  спільно з молоддю групи написали диктант професійного спрямування «Повсякденний одяг».

Продовженням стало проведення  семінару на тему: «Український народний стрій – мовою регіонів України». Під час якого проаналізовано характерні особливості традиційного народного костюму, як джерела творчості в сучасному моделюванні одягу.

Відбулось засідання круглого столу на тему: «Професійна мова відомих дизайнерів одягу. Характерний почерк у створені колекцій» під час якого розкрито « професійний почерк» створення колекцій українських дизайнерів Андре Тана, Ірини Каравай, Саши Каневського та всесвітньо відомих – Коко Шанель, Анджоло Джузепе Фронзоні.

На продовження теми, організовано бесіду з елементами тренінгу на тему «Терміни у твоїй професії», під час якої здобувачі освіти  обговорили поняття професійної  мови, логотипу одягу  та бренду.

Наступним етапом проведення декади був конкурс «Створи логотип свого одягу» в якому взяла участь уся молодь групи. Кожен створив власний логотип, який демонстрував з обґрунтуванням свого вибору.

Наступним конкурсом запропоновано було відгадати ребус:  скласти цитати дизайнера з виділених слів і вказати автора даної цитати. (наприклад:  «Стиль — це спосіб розповісти про себе,не кажучи нічого» Рейчал Зоуі (американский стиліст, дизайнер).

Завершення обговорення даної теми відбулось за дружнім чаюванням.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *