Луцький центр професійно-технічної освіти

Відзначення Дня Соборності України

Spread the love

Напередодні   Дня   Соборності   України учнівське самоврядування спільно з клубом «Патріот» стали учасниками  історико — патріотичного екскурс «Погляд у минуле – крок у майбутнє» та патріотичної гутірки «Ми єдині й нездоланні», метою яких було формування національної свідомості та виховання почуття патріотизму у молодого покоління.

В рамках співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді в місті Луцьку на зустріч побував Максим Каширець, який розповів про визначну подію більш, ніж столітньої давності, що заклала фундамент української державності. Присутні дізналися про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Присутні з цікавістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України.


Кадри документальної хроніки допомогли усім збагнути вагомість події, до якої українці йшли впродовж століть.

Гуртківці також 22 січня стали учасниками відкриття виставки «Українське військо:1917-1921» у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка та концертної імпрези «Я співаю про тебе, Соборна країно…».

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *