Луцький центр професійно-технічної освіти

Війні немає забуття….

Spread the love

За ініціативи чималої кількості небайдужих здобувачів освіти організовано зістріч-спогад до дня визволення м. Луцька  від нацизму  в бібліотеці-філії №5.

Для України Друга світова війна – це національна трагедія, під час якої загинули мільйони українців.

Керівник клубу «Патріот» Ольга Мілих та представники бібліотеки, розповіли, що це дійсно трагічні сторінки нашої історії, яких не маємо права забувати. Війна і зараз завдає непоправної шкоди українському народу на сході держави, а тому біль і втрати війни відчуваються особливо гостро. Хочеться дочекатися тих днів, коли наші землі будуть звільнені й на всій території нашої держави пануватиме український народ. Маємо пам’ятати й шанувати такі визначні дати, дбати про ветеранів, яких, на жаль, залишилось дуже мало, і пам’ятати, що той, хто не знає історичного минулого, не готовий і до майбутнього.

Здобувачі освіти теж долучились до обговорення, зауваживши, що багато часу минуло від того , як у Луцьку вщухли розриви снарядів та полум’я пожеж, але до сьогодні не згасає пам’ять про героїчний подвиг солдатів, які на собі відчули багатолітній  пекельний тягар війни, усі її болі, втрати і надії.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Про героїзм, мужність  і відвагу, вшанування полеглих при визволенні обласного центру Волині, розповіли книги з  виставки матеріалів «Нам жити і пам`ятати».

На завершення переглянули документальні кадри про визволення міста Луцька  та Волинської області від нацизму.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *