Луцький центр професійно-технічної освіти

«З Україною в серці»

Spread the love

25 лютого 2020 року відбувся звітний концерт Луцького центру ПТО на тему: «З Україною в серці» де творчі колективи закладу змогли представити результати своєї кропіткої річної роботи.

Творчість найрізноманітніших жанрів здивувала усіх присутніх своєю різнобарвною палітрою. До слова, переважна більшість номерів, які змогли побачити гості, є новими. Пишаємось величезним пісенним, фольклорним, художнім надбанням наших аматорів сцени, які своєю самовідданою творчою працею вносять вагому частку в духовну скарбницю України та рідного краю.

Публіка, що була присутня на заході, насолодилася мелодійним співом,  виразним декламуванням віршів та гуморесок. В залі панувала атмосфера уваги та доброзичливості.

На святі була присутня представник Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Наталія Чапко, яка подякувала творчим колективам та окремим виконавцям за їх талант і творчі звершення, за збереження, розвиток і відтворення безцінних духовних скарбів нашого народу та побажала наснаги в роботі, нових здобутків та перемог, а кожен день життя щоб був мирним, світлим і сонячним. І щоб наша Україна була дійсно прекрасна і незалежна.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *