Луцький центр професійно-технічної освіти

Проведено онлайн нараду на платформі Pruffme.com

Spread the love

30 квітня 2020 року в Луцькому центрі ПТО відбулася онлайн-нарада на платформі Pruffme.com. Директор Ольга Завацька ознайомила педагогічних працівників з новими нормативними документами, які стосуються запобіганню поширення на території України коронавірусу COVID-19 та життєдіяльністю закладу в умовах карантину.

Заступник директора Олена Шендюх та старший майстер Олена Срібна розповіли про організоване закінчення навчального року, а саме, про дистанційне проведення виробничої практики з окремих професій та проведення ДКА у випускних групах.

Віра Поварчук, методист закладу, проінформувала про те, як педагоги підвищують свою кваліфікацію в умовах карантину та якісне дистанційне проведення навчальних занять для здобувачів освіти через віртуальне навчальне середовище Goole Клас.

Про майбутню вступну кампанію та проведення профорієнтаційних онлайн заходів повідомила заступник директора Ганна Кудрик.

Викладач Сергій Чеб ознайомив працівників закладу з особливостями функціонування системи дистанційного навчання в закладі освіти та нововведеннями, які будуть  запровадженні найближчим часом.

Педагогічні працівники мали можливість детально ознайомитися з планом роботи під час карантину.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *