Луцький центр професійно-технічної освіти

Навчальний заклад на карантині, робота триває…

Spread the love

Карантин зруйнував плани всім навколо…

Особливо —  випускникам.

Але в усіх нас, безсумнівно, залишилися приводи для маленької та великої радості. Вони поруч і лише чекають, поки їх помітять.

Після подовження карантинних заходів в Україні до 22 травня, відбулось онлайн-спілкування  на платформі Pruffme.com із здобувачами освіти,  в яких державна кваліфікаційна атестація призначена на травень місяць.

Заступник директора Олена Шендюх та старший майстер Олена Срібна розповіли здобувачам освіти про організоване закінчення навчання, а саме, про дистанційне проведення виробничої практики та проведення ДКА.

Викладач Сергій Чеб ознайомив випускників з особливостями функціонування Електронного тестового середовища на сайті закладу та нововведеннями, які будуть  запровадженні найближчим часом.

На завершення, Ганна Кудрик, заступник директора з виховної роботи інформувала про роботу гуртожитку та секретаріату навчальної частини для злагодженої роботи, заради майбутніх випускників.

Ніхто не міг очікувати, що у 2020 році весь світ переживатиме такий складний період як затяжний карантин, тому зараз варто черпати від усамітнення якнайбільше користі – розуміти, що для вас є найдорожчим, шукати шляхи комунікації з друзями та рідними, приділити більше часу самовдосконаленню.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *