Луцький центр професійно-технічної освіти

ДКА в онлайн режимі

Spread the love

25 травня 2020 року в Луцькому центрі ПТО відбулася державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з професії кравець, закрійник. Не звично для всіх, в онлайн режимі, з використанням технологій Pruffme.com та Google meet. 45 випускників представили свої пробні кваліфікаційні роботи у вигляді презентацій.

Члени державної кваліфікаційної комісії, серед яких були присутні Костянтин Антонюк, директор ПВКП «Волиньспецторг», Ірина Дудикіна його комерційний директор, Олена Ткачук, заступник начальника відділу з перспективного розвитку ПрАТ «Едельвіка» дистанційно заслухали презентаційні роботи здобувачів освіти, представлені майстрами виробничого навчання та розглянули результати кваліфікаційних іспитів.


45 випускників отримали дипломи кваліфікованого робітника, 6 з яких, підтвердили дипломи з відзнакою.

На згадку здобувачам освіти куратори груп та майстри виробничого навчання підготували відео ролики про цікаве учнівське життя та навчання протягом трьох років.

Вітаємо усіх випускників, бажаємо щасливого дорослого життя та успішного працевлаштування з високою заробітною платою на рідній Україні.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *