Луцький центр професійно-технічної освіти

Звіт директора 2020

Spread the love

30 червня 2020 року в нових форматах, онлайн і офлайн режимах на платформі  Pruffme.com  відбулися  загальні збори  трудового колективу, на яких директор Луцького центру ПТО Ольга Завацька прозвітувала щодо роботи у 2019-2020 навчальному році.

Директор звернула увагу на те, що колектив працював над вирішенням різних завдань у системі підготовки кваліфікованих кадрів, у підвищенні професійних компетенцій, зазначивши, що  найбільш прогресивною та актуальною  була робота колективу над забезпеченням інноваційного та дистанційного розвитку професійної освіти відповідно до розвитку економіки, ринку праці, запитів суспільства, інтеграції держави в світовий освітній простір.

У доповіді було здійснено ґрунтовний аналіз зміцнення та модернізації  матеріально-технічної бази,  фінансово-економічної  діяльності навчального закладу, охарактеризовано основні умови та принципи   формування контингенту здобувачів освіти та зміни у форматі в зв’язку з переходом закладу на роботу у дистанційному форматі,  висвітлено питання  організації навчально-виховного процесу та кадрового забезпечення.

В обговоренні взяли участь Марія Демчук, головний бухгалтер; Андрій Гаврилюк, майстер виробничого навчання; Віра Поварчук, методист – в офлайн режимі та Оксана  Горщар, завідувач НВК «Молодіжна мода»;  Сергій Чеб, викладач; Оксана Новікова, майстер виробничого навчання – в онлайн режимі.

Усі виступаючі дали позитивну  оцінку діяльності  директора.

Рішення зборів  трудового колективу було одноголосне — роботу директора Луцького центру ПТО Завацької Ольги Євгеніївни за звітний період вважати задовільною.

Колектив вітає  Завацьку О.Є.  і  бажає міцного здоров’я,  енергії, сили, творчості, оптимізму, професійного успіху та ніколи не зраджувати своїм головним принципам — справедливості, професіоналізму, лояльності. Залишайтеся таким же мудрим і компетентним керівником, організатором, який уміло йде в ногу з часом!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *