Луцький центр професійно-технічної освіти

Засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання з інтегрованої професіі кравець, закрійник

Spread the love

В Навчально-практичному центрі сучасних швейних технологій та дизайну закладу відбулося засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання з інтегрованої професіі кравець, закрійник.

Голова методичної комісії Олена Пахолюк повідомила, що у період 2020–2025 років робота членів методичної комісії буде спрямована на реалізацію методичної проблеми «Активізація професійної діяльності соціально зрілої особистості шляхом поєднання традиційний та інноваційних педагогічних та виробничих технологій», що, в свою чергу, дозволить забезпечити ефективність виконання єдиної методичної проблеми навчального закладу. Члени методичної комісії обговорили напрями роботи щодо удосконалення педагогічної майстерності працівників задля забезпечення якісної підготовки конкурентоспроможного робітника, нові форми і методи навчання з використанням як традиційних, так і інноваційних технологій тощо.

Також на засіданні методичної комісії обговорили діяльність майстрів виробничого навчання у разі прийняття рішення щодо переходу на дистанційну форму навчання. Наголосили на необхідності оволодіння новими технологіями, платформами, обміну досвідом в освоєнні форм дистанційного навчання задля ефективної роботи із здобувачами освіти та забезпечення якості освітнього процесу.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *