Луцький центр професійно-технічної освіти

ВСЕ БУДЕ DENIM!

Spread the love

Джинсові речі, які були актуальні у жіночій і чоловічій моді з самого дня їх створення, так і залишаються на хвилі стилю ось вже 150 років.

Денім ніколи не виходить з моди: майстри вдихають життя в улюблені фасони і освоюють новітні технології, експериментуючи з незвичними кольорами, «виварюючи» і «витираючи» джинси, як душі завгодно.

У сезоні осінь-зима 2020-2021 денім займає ключову позицію в колекціях брендів. Настав час, коли спідниці, сукні та жакети з синього, блакитного або сірого деніму стали гідними конкурентами базовим джинсам. В тренді панують як total-образи з джинсової тканини, так і окремі елементи, які сусідили з легкими і грубими матеріалами.

На базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну команда здобувачів освіти, під керівництвом майстрів виробничого навчання виготовила та представила власний погляд на сучасну джинсову моду.

В процесі створення жіночої джинсової колекції надихались класикою деніму – «кльошами» родом з бурхливих 70-х, ретро-моделями джинсів з високою талією.  Колекція представлена у найактуальнішій модницями довжині спідниць і суконь — міді.  Окрім традиційного синього кольору,  колекцію доповнюють білий та червоний кольори.

Кожен фасон не тільки відповідає трендам сезону осінь/зима 2020-2021, але і задовольнить потреби сучасних модниць.

.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *