Луцький центр професійно-технічної освіти

Організація захисту життя і здоров’я працівників, викладачів та здобувачів освіти закладу при виникненні надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків

Spread the love

З метою проведення навчання, інструктування та закріплення знань, умінь та навичок трудового, педагогічного та учнівського колективів Луцького центру ПТО з питань охорони праці та цивільного захисту, а також визначення послідовності дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 22 квітня 2021 року частково в режимі  online та offline було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему: «Організація захисту  життя і здоров’я працівників, викладачів та здобувачів освіти закладу при виникненні надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків».

Під час проведення тренувань було проведено екстрену евакуацію усіх присутніх в навчальному корпусі, згідно розроблених та узгоджених планів евакуації. Начальник штабу цивільного захисту Шендюх О. С. проінформувала присутніх про стан цивільного захисту  в місті, області та країні і звернула увагу на 35-у роковину аварії на ЧАЕС, як найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

Викладач предмета «Охорона праці» Чеб С. С. ознайомив здобувачів освіти та всіх працівників закладу з порядком виконання дій та заходів у разі виникнення пожежі, відпрацювання практичних навичок по застосуванню протипожежних засобів.

Медичним працівником закладу Ясковець Н. В. в режимі online було проведено майстер-клас по наданню першої медичної допомоги.

Здобувачі освіти групи №6 під керівництвом майстра в/н Товстенюк Г. О. створили online майстер-клас по виготовленню марлевої медичної маски.

Усі відео майстер-класи разом з інформаційними матеріалами, наданими для ознайомлення та навчання ГУ ДСНС України У Волинській області, буде розміщено у Віртуальному навчальному середовищі Луцького центру ПТО на платформі Google Classroom.

В рамках проведеного тренування, учнівський, педагогічний та трудовий колективи закладу  удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *