Луцький центр професійно-технічної освіти

Креатив у роботі – успіх у справах…

Spread the love

23 квітня 2021 року відбулися загальні збори трудового колективу, на яких зі звітом про роботу у 2020-2021 навчальному році виступила директор навчального закладу  Ольга Завацька.

У своїй доповіді  вона  торкнулася важливих питань:   надання якісної  професійної освіти, забезпечення підготовки конкурентоздатного на ринку праці робітника, роботи колективу на випередження відповідно до філософії  розвитку навчального закладу. Важливу увагу було звернуто на формування учнівського контингенту, зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу, організацію освітнього процесу, кадрове забезпечення.

В обговоренні взяли участь Марія Демчук, головний бухгалтер; Олена Шендюх, заступник директора з НВЧ;   Сергій Чеб , викладач; Оксана Горщар, майстер виробничого навчання.

Усі виступаючі дали схвальну оцінку діяльності  директора.

Збори трудового колективу більшістю голосів вирішили роботу директора Луцького центру ПТО Ольги Завацької  за звітний період вважати задовільною.

Колектив вітає  Ольгу Завацьку і  бажає міцного здоров’я,  невичерпної енергії та наснаги у всіх  добрих справах. І надалі,  ведіть  наш колектив до успіху і процвітання!

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *