Луцький центр професійно-технічної освіти

Новий старт у здобутті знань, умінь та навичок

Spread the love

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвінок і початок нового навчального року — це свято викладачів, здобувачів освіти та їх батьків, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

У цей день   подвір’я     закладу      знову    наповнилося         веселими        мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, посмішками юнаків та дівчат.


День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим,адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у закладі для них є останнім, а першокурсники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше…
Директор Ольга Завацька привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня  Знань, який відкриває перед кожним зі здобувачів освіти нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен за допомогою педагогів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Зі словами вітань до присутніх звернулись: Ольга Грицюк, викладач спец дисциплін.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне юначе серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *