Луцький центр професійно-технічної освіти

Конкурс — важливий інструмент популяризації робітничих професій

Spread the love

26 жовтня 2021 року на виробничих площах ПрАТ «Едельвіка» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «World Skills Ukraine» з компетенції «Технологія моди», в якому взяли участь здобувачі освіти  та студенти закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти.

Конкурсне завдання — пошити ділову сукню за п’ять годин, втіливши власний ескіз у готовий виріб. Учасники змагань та майстри виробничого навчання, які готували їх до конкурсу, гідно представили Луцький центр ПТО  на даному етапі.

Аналізуючи роботи кожного конкурсанта, члени журі відмітили високий рівень підготовки здобувачів освіти закладу під час послідовного виконання процесу створення сукні та звернули увагу на вміле користування новітнім швейним обладнанням.

Конкурс є майданчиком, що об’єднує перспективну молодь, дає можливість продемонструвати свої вміння та талант. А, отже , результат:

І місце — Анастасія Романюк  група № 13 (майстер виробничого навчання Ірина Демчук);

ІІ місце — Аліна П’явка  група № 1 (майстер виробничого навчання Олена Пахолюк)

Висловлюємо подяку за організацію та проведення конкурсу НМЦПТО у Волинській області та колективу ПрАТ «Едельвіка», яке є не тільки соціальним партнером, а і надійним роботодавцем для випускників Луцького центру ПТО.

Вітаємо з перемогою !

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *