Луцький центр професійно-технічної освіти

Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності викладачів

Spread the love

Саме на таку тему проведено засідання методичної комісії викладачів предметів професійно-теоретичної та загально-професійної підготовки.

Справжній педагог повинен бути в постійному творчому пошуку резерву оптимізації як професійного, так і особистісного потенціалу, оскільки педагогічна майстерність – своєрідний сплав особистої культури, знань і світогляду педагога, його всебічної теоретичної підготовки з досконалим володінням прийомами навчання і виховання, педагогічною технікою і передовим досвідом.

Тому голова методичної комісії Олена Макарчук виступила на тему: «Дистанційне навчання педагога  як умова підвищення його професійної компетентності та педагогічної майстерності», у якому акцентувала увагу на  можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено в будь-який зручний час. Така форма навчання дає свободу вибору місця, часу та темпу навчання.

Методист закладу Віра Поварчук звернула увагу на організацію в  методичному кабінеті  виставки  на тему: «Онлайн-простір як ключовий осередок поглиблення професійних компетенцій педагогічних працівників».

Заступник директора з НВЧ Олена Шендюх наголосила на особливості роботи викладачів з удосконалення КМЗ згідно нових СП(ПТ)О враховуючи організацію дистанційного навчання,

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *